ÖDEME VE TESLİMAT

 

Ödeme Seçenekleri
Sepetinizdeki ürünlerin ödemesini 2 farklı şekilde yapabilirsiniz.
1) Havale / EFT ile ödeme
2) Anlaşmalı bankalarla kredi kartı ile taksitli ya da peşin ödeme.

 

Teslimat 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz, onaylandıktan sonra özel üretim ürünlerde en geç 5 (beş) iş günü sonunda, özel üretim gerektirmeyen ürünlerde ise en geç 2 (iki) iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.( Özel günler, hafta sonları ve saat 14:00'dan sonra gerçekleştirilen siparişler iş günü kapsamına alınmaz ). Siparişiniz Kargo firması tarafından 09:00 - 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

Teslimat Adres Değişikliği; 
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için  sol menüde bulunan"Üye Bilgileri"sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Hazırlanıyor" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirmek için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. Eğer sipariş vermeden önce adres ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz "Üye Bilgileri-Adres Defteri" işlem adımlarını kullanarak güncelleme yapabilirsiniz.

 

Alıcı Kişi Değişikliği;
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için sol menüde yer alan"Üye Bilgileri"sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Hazırlanıyor" statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.Eğer sipariş vermeden önce alıcı bilgileri ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz "Hesabım-Üye Bilgilerim" işlem adımlarını kullanabilirsiniz. Sipariş kargoya verilmiş ise ve adres değişikliğinde bulunmak istiyorsanız Güncel adres bilginizi veya alıcı bilgilerini Kargo'ya iletebilmemiz için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Adreste Bulunamaması Halinde;
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz iade edilir.

 

Oparaya.com

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR