Biz Kimiz?

 

 

   Oparaya.com 2013 yılında ''Bak Piyasaya Gel Oparaya'' sloganıyla hizmet vermeye başlamıştır. E-ticaret sitemiz hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik alt yapıya sahiptir.

 

   Firmamızın değişmez prensipleri iş ortaklarımızı destekleyerek,daima kaliteli sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren bir sistem ve mantıkla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

   Hedefimiz daima yenilikçi bir anlayışla, tüm siparişlerinizi ekonomik, güvenli ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. E-ticaret sitemiz 2017 yılı itibariyle başlamış olduğu kapsamlı çalışmalarıyla bayi + tedarikçi kabulü gibi yeni hizmetleri bünyesine katarak genişleyen ürün ağıyla daha hızlı büyüme ve sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

 

   Ve Siz değerli müşterilerimiz; fikirleriniz ve istekleriniz bizim için her zaman ilk plandadır. Ne zaman isterseniz bizimle iletişim halinde olabileceğinizi unutmayın ve bizi takip edip, farklı olmaya bizimle birlikte devam edin.

 

 

Oparaya.com

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR